Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Český motokros - Družstva přibývají - aktualizace

 

st.č. název týmu třída příjmení jméno národnost motocykl
1. Buksa / Ados KTM Team manažer Sekerka Dušan
1 MX1
2 MX2
3 MX3
2. Orion – RS Petrol, Spencer Life Media, SZA Racing Team manažer Kovář Petr
4 MX1 Bartoš Petr CZE KTM
5 MX2 Krč Martin CZE KTM
6 MX3 Michalec Petr CZE Honda
3. Team Max2 – KRTZ manažer Kučírek Miroslav
7 MX1 Romančík Jaromír CZE Suzuki
8 MX2 Šimko Tomáš SVK Honda
9 MX3 Sukup Marek CZE Kawasaki
4. Osička – Pfeil MX Team manažer Osička Martin    
10 MX1 Olsen Thomas Kjer DEN KTM
11 MX2 Neugebauer Filip CZE Kawasaki
12 MX3 Jasikonis Arminas LTU Kawasaki
5. SMS Nepomuk manažer Polívka Jan    
13 MX1 Paul Tomáš CZE Suzuki
14 MX2 Urban Pavel CZE KTM
15 MX3 Mencl Jakub CZE Suzuki
6. SMS Střední Čechy manažer Žák Jiří    
16 MX1 Truxa Bohumil CZE Yamaha
17 MX2 Bureš Miroslav CZE Suzuki
18 MX3 Rejsek Matouš CZE KTM
7. MoToman Team manažer Toman Josef
19 MX1 Szoke Mark HUN Suzuki
20 MX2 Poláš Denis SVK KTM
21 MX3 Žerava Martin CZE Suzuki
8. Team Max 2 manažer Kučírek Miroslav
22 MX1 Kosmák David CZE Suzuki
23 MX2 Šikyňa Richard SVK KTM
24 MX3 Brendl Ondřej CZE Suzuki
9. SMS Pardubice I. manažer Novotný Martin
25 MX1 Drdaj Dušan CZE Yamaha
26 MX2 Mňuk Josef CZE Yamaha
27 MX3 Mňuk Roman CZE Yamaha
10. SMS Pardubice II. manažer Novotný Martin
28 MX1 Marek Vítězslav CZE KTM
29 MX2 Novotný Jakub CZE KTM
30 MX3 Dvořáček Pavel CZE KTM
11. SMS Pardubice III. manažer Novotný Martin
31 MX1 Hendrych Jiří CZE Suzuki
32 MX2 Forman Tomáš CZE Honda
33 MX3 Dvořák Miloš CZE Kawasaki
12. Orion – RS Petrol – Motosport Chýnov manažer Zadražil Evžen
34 MX1 Gregor Michal CZE Kawasaki
35 MX2 Nedvěd Jonáš CZE KTM
36 MX3 Čermák David CZE Kawasaki
13. SMS Jižní Čechy manažer Čunát Milan
37 MX1 Slavík Jindřich CZE KTM
38 MX2 Hůla Dominik CZE Yamaha
39 MX3 Charvát Jan CZE Husqvarna
14. SMS Morava manažer Hrabica Jindřich
40 MX1 Matocha David CZE KTM
41 MX2 Komprda Lukáš CZE KTM
42 MX3 Lakomý Matěj CZE
15. SMS Chomutov manažer Terešák Vladislav
43 MX1 Vozáb Jiří CZE KTM
44 MX2 Terešák Jakub CZE KTM
45 MX3 Vykutil Jan CZE KTM
16. Buksa / Ados KTM Team II. manažer Sekerka Dušan
46 MX1 Kohút Martin SVK KTM
47 MX2 Špičák Milan CZE Honda
48 MX3 Szvoboda Bence CZE KTM
17. Yamaha Čepelák Racing Team manažer Čepelák Jiří
49 MX1 Haas Václav CZE Kawasaki
50 MX2 Pospíšil Marek CZE Yamaha
51 MX3 Liška Patrik CZE Yamaha
18. BV racing manažer Tichý Dušan
52 MX1 Weschta Rudolf CZE Suzuki
53 MX2 Plch Rudolf CZE KTM
54 MX3 Bárta Michal CZE Suzuki
19. SMS Střední Čechy II. manažer Mužiková Monika
55 MX1 Fojtík Petr CZE Yamaha
56 MX2 Rejzek David CZE Suzuki
57 MX3 Mužik Vladislav CZE Suzuki
20. manažer Nagy Jindřich
58 MX1 Stránský Vít CZE KTM
59 MX2 Dvořák Denis CZE Yamaha
60 MX3 Pach Jiří CZE KTM

Průběžné výsledky 2019

  MX1   MX2
  Ženy
  Veterán   Veterán 50+
521  Szvoboda Bence 241 377  Martin Krč 153 10  Kristýba Vítková 300 18  Martin Žerava 294 155  Roman Majer 262
134  Filip Neugebauer 239 53  Šimon Jošt 150 221  Barbora Laňková 256 Zdeněk Pučálka 233 198  Josef Nesejt 218
101  Václav Kovář 212 202  Jonáš Nedvěd 141 213  Marika Mlýnková 222 378  Jan Hůda 165 991  Petr Dokoupil 215