Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Český motokros - Ukončení sezóny proběhlo v budově AČR
csenfrdeit
čtvrtek, 25 listopad 2021 10:16

Ukončení sezóny proběhlo v budově AČR

Napsal(a) 

Za přísných hygienických opatření a velkého omezení počtu hostů došlo v úterý 23. listopadu k závěrečnému vyhlášení motokrosové sezóny 2021. V prostorách Autoklubu České republiky byli oceněni vítězové všech juniorských a seniorských kategorií. Nezapomněli jsme ani na ženy. Slavnostním večerem provázel moderátor Richard Gironi.

Všichni zúčastnění byli spokojeni s letošní nabitou sezónou a představili své plány na sezónu nadcházející. Junioři zmínili, že je ve velké míře trápila technika. Pochvalu od vyhlašovaných obdrželi také pořadatelé z Přerova, kteří na závěr letošní sezóny Kůta MMČR v motokrosu připravili závod na skvělé úrovni.

Na vyhlášení chybělo několik závodníků, kteří se nemohli zúčastnit ze zdravotních nebo pracovních důvodů. Poděkování si zaslouží maďarští reprezentanti Bence Pergel a Áron Katona, kterým nezabránila v účasti ani velká vzdálenost.

Děkujeme za letošní sezónu a přejeme hodně zdraví!

DSC 0450

DSC 0369

DSC 0331

DSC 0228

DSC 0348

Text a foto: Pavel Horák

 

Číst 58 krát Naposledy změněno čtvrtek, 25 listopad 2021 10:29