Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Český motokros - Pavel Horák
Pavel Horák

Pavel Horák


Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Object\CMSObject::$description in /web/htdocs1/ceskymotokroscz/home/www/templates/rt_fresco_responsive/html/com_k2/default/user.php on line 59
Poslední závod HT WOOD MM ČR motokrosu jednotlivců hostila v neděli 1. října 2023 trať v Přerově. Před závodem byly karty téměř rozdány a čekalo se, zda někdo udělá nějakou výraznější chybu nebo zklame technika. Naštěstí se nic takového nestalo a fanoušci mohli vidět skvělé souboje. V nejsilnější třídě MX1 to byl souboj kolo na kolo mezi Jakubem Terešákem a Šimonem Joštem. V MX2 naopak mezi Martinem Krčem a Adamem Duškem. Příjemným zpestřením byla také veteránská třída a výkon Martina Žeravy.
úterý, 26 září 2023 10:03

Pozvánka do Přerova 1.10.2023

Poslední závod HT WOOD MMČR v motokrosu se uskuteční už tuto neděli 1. října 2023. Závod bude hostit trať v Přerově, která v posledních letech prošlo velkými proměnami a v poslední době nabízí skvělé podmínky pro pořádání mezinárodního mistrovského podniku. Poslední závod bude rozhodující ve všech třídách. Dosud totiž neznáme mistra, ale průběžné výsledky už hodně napovídají tomu, jak by výsledná trojka nejlepších mohla v každé třídě vypadat.
Předposlední závod HT WOOD MM ČR motokrosu jednotlivců v Opatově nabídl fanouškům spoustu zajímavých momentů. Můžeme zahrnout výkon Vítězslava Marka, vítěznou jízdu Rudolfa Plcha nebo holeshot Petra Bartoše v nejsilnější třídě MX1. Pořadatelé připravili místní trať nejlépe, jak mohli. Během celého dne se však vyjela stopa, ve které bylo velice těžké předjíždět. Hodně se tedy rozhodovalo po startech.
pondělí, 11 září 2023 22:10

Pozvánka do Opatova 17.9. 2023

Šestý podnik HT WOOD MM ČR v motokrosu v Opatově u Svitav se uskuteční už v neděli 17. září 2023. Podzimní termín pro tento mistrovský závod byl vybrán společně s pořadateli a věříme, že se právě tuto neděli můžete těšit na atraktivní závody plné jezdeckých soubojů. Trať v Opatově se u jezdců těší velké oblibě, a každý ze startujících bude chtít získat maximum možných bodů. Však opatovský závod je předposledním v kalendáři. Jak si prozatím vedou ti nejlepší?
Pátý podnik HT WOOD MM ČR motokrosu ve Stříbře se na oblíbené trati uskutečnil v neděli 3. září 2023. Závod se uspořádal také jako oslava 75 let od prvního motokrosu pořádaného AMK Stříbro. Závod, jak je zde již tradicí, doprovázela početná divácká kulisa, která mohla sledovat krásné souboje ve všech třídách. Na trati se vytvořily velké koleje a dráha se tak stala obtížnou. Jak si vedli jednotliví závodníci v cestě za mistrovským titulem?
úterý, 29 srpen 2023 08:44

Pozvánka do Stříbra 3.9.2023

Už v neděli 3. září se po letní přestávce uskuteční pátý podnik HT WOOD MM ČR v motokrosu ve Stříbře. Motokrosový šampionát se ve Stříbře uskutečnil naposledy v roce 2018, proto věříme, že si po dlouhé přestávce najde cestu na závodiště velké množství fanoušků, které podpoří českou i slovenskou motokrosovou špičku. Na koho se můžete při nedělním závodě těšit?
Čtvrtý závod HT WOOD MM ČR motokrosu v Petrovicích u Karviné přinesl spoustu zajímavých momentů, mezi které můžeme zařadit i pády, předjíždění, chvíle radosti i smutku. Jezdci předvedli srdnaté výkony, které sledovalo velké množství diváků podél celé trati. Petrovice tak potvrdily statut hojně navštěvovaného závodiště. Zároveň jsme se přesunuli za polovinu kalendáře a můžeme jen předpokládat, jak se výsledky jednotlivých jezdců vyvinou v následujících závodech.
čtvrtek, 22 červen 2023 22:05

Pozvánka do Petrovic 2. 7. 2023

V neděli 2. července 2023 se uskuteční čtvrtý podnik HT WOOD MM ČR v motokrosu v Petrovicích u Karviné. Zdejší trať, která se rozkládá na rozmezí České republiky a Polska, již tradičně přesune seniorské mistrovství za jeho polovinu. Věříme, že i v letošním roce podpoří závodníky a místní pořadatele velká divácká kulisa. Pořadí na čele je v některých třídách velice vyrovnané a závodníci vědí, že každý mistrovský bod může být ve finále rozhodující. Pojďme si tedy shrnout výsledky nejlepších závodníků.  
V neděli 11. června 2023 se v Pacově uskutečnil třetí podnik HT WOOD MM ČR v motokrosu. Ve třídách MX1, MX2 a Veterán se závodníci museli kvalifikovat, což ukázalo oblíbenost jihočeské tratě, která tentokrát byla opravdu náročná! Pořadatelé se mohli těšit hojné divácké kulise, která lemovala trať po celé její délce. Při závodech jsme mohli vidět zajímavé jezdecké souboje, předjíždění, ale i nešťastné pády…
pondělí, 05 červen 2023 18:28

Pozvánka do Pacova 11. 6. 2023

Už v neděli 11. června 2023 přivítá třetí podnik HT WOOD MM ČR v motokrosu trať Pacovský Propad, tradiční česká motokrosová bašta. Do Pacova se každoročně těší většina startovního pole, která se může dočkat obrovské podpory od diváků podél trati. Závodníci z každé třídy ukázali na uplynulých dvou závodech, že umí bojovat a předvádět výborné výkony. Těšit se tak můžeme na další adrenalinové rozjížďky plné předjíždějí a soubojů. Jak si aktuálně vedou ti nejlepší?

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /web/htdocs1/ceskymotokroscz/home/www/templates/rt_fresco_responsive/html/com_k2/default/user.php on line 260
Strana 1 z 7