Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Český motokros - Pavel Horák
Pavel Horák

Pavel Horák


Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Object\CMSObject::$description in /web/htdocs1/ceskymotokroscz/home/www/templates/rt_fresco_responsive/html/com_k2/default/user.php on line 59
V neděli 9. října 2022 se na trati v Dalečíně uskutečnil závod Kůta MM ČR družstev v motokrosu. Do závodu nastoupilo 18 družstev. Zpestřením závodu byli i zahraniční jezdci, které z dřívějšího působení v České republice známe velice dobře. Do hodnocení závodu zasáhla i letošní mistryně České republiky třídy žen. Vložená třída Hobby Open byla pro nízký zájem zrušena.
úterý, 04 říjen 2022 12:07

Pozvánka na družstva 9. 10. 2022

Dovolujeme si Vás pozvat do Dalečína na poslední závod Kůta MM ČR motokrosu družstev, který se uskuteční v neděli 9. října 2022. Poslední závod sezóny je vždy specifický tím, že nesoupeří jednotlivci, ale rovnou celé týmy. Družstva jsou proto již tradičním a oblíbeným podnikem, který zakončuje motokrosovou sezónu v Čechách. Diváci se mohou těšit na zajímavé souboje, ale i týmové taktiky a strategie. O stupně vítězů se bude chtít poprat hned několik týmů a u družstev se může stát cokoliv. Rozhoduje každá dojetá rozjížďka a každé umístění.
První říjnovou neděli se uskutečnil poslední závod Kůta MM ČR motokrosu jednotlivců. Závod se jel premiérově na trati v Klukách u Písku. I přes počáteční obavy od jezdců připravili místní pořadatelé trať na dobré úrovni. Na jezdce čekalo mnoho skoků a nových prvků na trati. Fanoušci se však nejvíce těšili na souboje o mistrovské tituly. Po závodě byli korunováni mistři České republiky ve třídách MX2, MX1 a Veterán.
pondělí, 26 září 2022 12:41

Pozvánka do Kluk 2. 10. 2022

Poslední závod Kůta MM ČR motokrosu se uskuteční v neděli 2. října 2022 v Klukách u Písku. Trať v Klukách bude hostit seniorské mistrovství poprvé. Jezdci tak ozkouší novou trať, které zdejší pořadatelé oproti poslednímu juniorskému závodu vylepšili image. Obměnou prošlo i startovací zařízení, které má nyní 40 míst a splňuje tak podmínky pro mezinárodní závod. Fanoušci se mohou těšit na napínavé souboje mezi jezdci ve třídách MX2 i MX1, kde se dozvíme, kdo získá letošní titul. Mezi veterány je už téměř rozhodnuto. Nejmladší jezdce třídy 85 ccm bude čekat ještě jeden závod.
čtvrtek, 22 září 2022 10:34

Družstva 2022 jedeme!

Závodiště v Přerově bylo v neděli 18. září dějištěm předposledního závodu Kůta MM ČR motokrosu. Už od ranních hodin na jezdce čekalo sychravé počasí. Některé rozjížďky byly doprovázeny i nepříjemným mrholením. Jezdci si však s nástrahami počasí poradili a předváděli skvělé výkony před přihlížejícími diváky. Zdejší trať znovu ukázala, že právem patří do kalendáře motokrosového mistrovství.
pondělí, 12 září 2022 08:29

Přerov 2022: Týmové reporty

pondělí, 12 září 2022 08:10

Pozvánka do Přerova 18. 9. 2022

Seriál Kůta MM ČR v motokrosu se v neděli 18. září 2022 přesune do Olomouckého kraje do Přerova. Závodiště ve středu Moravy vloni ukázalo, že do seriálu patří, a my se tak můžeme těšit na napínavý boj o téměř poslední mistrovské body. Ve třídách MX1 a MX2 jsou jezdci na čele natolik vyrovnaní, že po předposledním závodě v Přerově mistry znát nejspíš ještě nebudeme. Ve veteránech se rozhodne také až na posledním závodě v Klukách u Písku. Jezdce třídy 85 ccm čekají ještě 4 závody, tak budou mít ještě několik možností zamíchat pořadím průběžného hodnocení.
V neděli 28. srpna se v jihočeském Pacově uskutečnil pátý podnik Kůta MM ČR motokrosu. Do příprav tratě se v sobotních večerních hodinách rozhodl promluvit silný déšť. Jezdci se tak v ranních trénincích a kvalifikacích museli poprat s bahnem. Trať v průběhu dne vysychala, byla náročná a znovu prověřila jezdce ve všech třídách. Diváckou oblibu pacovského závodiště potvrdily početné zástupy fanoušků, kteří i přes sychravé počasí a nepříjemný déšť, neúnavně podporovaly své favority po celé délce trati.
pondělí, 22 srpen 2022 16:25

Pacov 2022: Týmové reporty


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /web/htdocs1/ceskymotokroscz/home/www/templates/rt_fresco_responsive/html/com_k2/default/user.php on line 260
Strana 1 z 5